fbpx
Sesja plenerowa - I DO STUDIOS
947
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-947,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Ślubna sesja plenerowa

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Nic więc dziwnego, że większość z nich chce utrwalić to wydarzenie na pięknych, niecodziennych zdjęciach. Rozwiązaniem są nie tylko fotografie, które dokumentują same wydarzenie, ale również późniejsza sesja plenerowa, która pozwala na uwiecznienie miłości małżonków w pięknych okolicznościach przyrody.

Właśnie dlatego nasza firma wykonując zdjęcia ślubne chętnie uczestniczy również w plenerach ślubnych zorganizowanych w miastach takich jak Rzeszów, Kraków, Lublin oraz ich okolicach. Wykonując ślubne sesje plenerowe dbamy o ich unikalność i dopasowanie do charakteru danej pary. O efektach najlepiej świadczy nasze portfolio, w którym możesz znaleźć wiele ciekawych ujęć.

Dobrze wykonana sesja plenerowa jest wspaniałą pamiątką

Sesja plenerowa to niezwykłe ujęcia, które łączą w sobie piękno uczucia młodych małżonków oraz krajobrazu, w którym się znajdują. Są klimatyczne, niecodzienne, a także bardzo efektowne. Właśnie dlatego zdecydowanie się na udział w sesji plenerowej to doskonały pomysł na stworzenie pięknej pamiątki – nie tylko dla małżonków, ale również ich bliskich i przyjaciół.

Wyjeżdżając na plener ślubny zawsze staramy się poznać parę, łączącą ich relację, jej upodobania i potrzeby. Dzięki temu udaje nam się tworzyć klimatyczne, romantyczne zdjęcia, które idealnie pasują do charakteru zakochanych. Posiadamy indywidualny styl, który sprawia, że wykonane przez nas zdjęcia są rozpoznawalne. Dlatego też, jeśli poszukujecie idealnej pamiątki ślubnej, kontakt z nami będzie doskonałym pomysłem.

Sesja plenerowa może być urokliwa o każdej porze roku

Wiele par sądzi, że ślubna sesja plenerowa możliwa jest do wykonania jedynie wiosną i latem. Tymczasem to nieprawda. Dobry, doświadczony fotograf ślubny, który specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć plenerowych, jest w stanie poradzić sobie ze stworzeniem wyjątkowych kadrów niezależnie od pory roku. W IDO Studios również to potrafimy, o czym doskonale świadczą nasze realizacje.

Każdy z miesięcy roku ma nam zaoferowania coś innego. Od zieleni traw, poprzez kolorowe kwiaty, złote liście, aż po biel śniegu otulającego świat. Warto to wykorzystać. Nawet w środku zimy możliwe jest zrealizowanie zdjęć, które będą wręcz magiczne. Przekonajcie się o tym z nami i wspólnie stwórzmy wyjątkowe zdjęcia ślubne, które zachwycą was, rodzinę oraz przyjaciół.

Wykonujemy ślubne sesje plenerowe w dowolnym miejscu

Parom, które decydują się na wykonanie ślubnej sesji plenerowej, podpowiadamy miejsca, w których możemy wykonać niebanalne, piękne kadry, które staną się ozdobą rodzinnych albumów. Pamiętamy jednakże o tym, że zdjęcia mają być stworzone przede wszystkim dla małżonków, dlatego też nie narzucamy naszych propozycji. Jesteśmy elastyczni i zawsze wydobywamy z miejsca pleneru to, co w nim najlepsze.

Z powodzeniem poradzimy sobie z wykonaniem zdjęć ślubnym w plenerze niezależnie od charakteru miejsca, na które postawią Państwo Młodzi. Chętnie wykorzystujemy również wnętrza budynków lub ich fasady. Dbamy o to, by nasze zdjęcia były niebanalne, ciekawe, a jednocześnie doskonale obrazowały piękno miłości pomiędzy małżonkami. Szczególną uwagę przywiązujemy również do jakości fotografii.

Mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania doskonałych zdjęć w plenerze

Fotografia plenerowa wymaga wiedzy, odpowiedniego sprzętu i akcesoriów oraz doświadczenia. Tylko połączenie wszystkich tych czynników pozwala tworzyć zdjęcia, które są naturalne, a jednocześnie pełne emocji i piękna. Na szczęście w naszym studio pracują wyłącznie osoby, które posiadają wszystkie te cechy i umiejętności. To właśnie dlatego nasze ślubne sesje plenerowe zachwycają małżonków oraz ich rodziny.

Nasza wiedza pozwala nam nie tylko na znajdowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc, które idealnie nadają się na sesje ślubne, ale również umożliwia nam wydobycie piękna z wybranych krajobrazów, budynków i miejsc. Umiejętnie korzystamy z światła, nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych metod edycji zdjęć – dzięki temu nasze realizacje z pewnością przypadną ci do gustu.

Zajmujemy się także wideofilmowaniem ślubów oraz wesel

Sesje plenerowe to nie jedyne co mamy do zaoferowania młodym małżonkom. Chętnie potowarzyszymy wam również podczas ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego. W ofercie naszego studio znajdziesz wideofilmowanie wesel w atrakcyjnej cenie. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że film z wesela będzie wyjątkowy i oryginalny.

W swojej pracy wykorzystujemy naszą wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt wysokiej jakości. Dbamy o to, by nakręcone ujęcia uwieczniały to, co najważniejsze – radość, miłość oraz chwile wzruszeń. Nasi operatorzy kamer starają się być niewidoczni, dzięki czemu filmy, które realizujemy, ukazują naturalne emocje i sytuacje. To sprawia, że powrót do nich zawsze jest prawdziwą przyjemnością.

Działamy głównie w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie oraz okolicach

IDO Studios działa nie tylko na terenie Rzeszowa, ale również Krakowa i Lublina. To właśnie tu oraz w okolicach tych miast wykonujemy plenerowe zdjęcia ślubne, starając się znaleźć wyjątkowo piękne miejsca, stanowiące doskonałe tło do sesji. Jeśli więc bierzecie ślub w wymienionych przez nas okolicach – czekamy na kontakt. Chętnie pomożemy w wykonaniu zdjęć, które będą doskonałą pamiątką na lata.

Reportaż ślubny Sylwia i Rohit sesja zdjęciowa
Sesja plenerowa Gosia i Rafał

Znajdziesz nas w mieście Kraków, Rzeszów i Lublin