fbpx
Film ślubny Najpiękniejsze Góralskie Wesele - I DO Studios
1865
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1865,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Najpiękniejsze Góralskie Wesele - w sercu Tatr!

Niesamowite Góralskie Wesele

To wydarzenie zapamiętamy na zawsze, film ślubny będzie nośnikiem tej pamięci. W I DO Studios kamerzysta na wesele posiada wiele pasji i wkłada w ujęcia całe swe serce. Zadbaliśmy o godną celebrację wielkiej miłości, dostarczając od siebie profesjonalną usługę. Ślub i wesele Romy i Macieja jak na dłoni pokazały iście góralską gorącą miłość. Cały ten event, odbył się w stuprocentowym góralskim stylu, pełnym przepychu, cudownej kultury charakteryzującej się całą masą tradycyjnych, ludowych, bardzo barwnych strojów – rodem prosto z Zakopanego. Pan i panna młoda wyglądali w tym szczególnym dniu oszałamiająco. Tak bardzo byli w stanie się wyróżnić na tle tysięcy takich samych wesel, dzięki swej wierności ku tradycji. Wszystko zorganizowane zostało bardzo szczegółowo, dopięte na ostatni guzik, tak aby maksymalnie oddać klimat przesiąknięty duchem polskich gór.

Ślub odbył się w chrześcijańskim kościele, gdzie para młoda złożyła sobie przysięgę wierności do końca swych dni. Kapłan prowadzący ceremonię odczytał piękne i głębokie fragmenty pochodzące z Nowego Testamentu Pisma Świętego, mówiące o tym, że bez miłości, nawet posiadając nieograniczoną wiedzę i wszelkie bogactwa – cała reszta staje się bezużyteczna, staje się niczym i prowadzi do pustki. Tylko miłość jest wstanie tę pustkę wypełnić i sprawić, że reszta będzie w pełni kompletna, tylko z nią. Na szczęście nie można parze młodej tej miłości odmówić, promienieją nią i zarażają całą resztę.

Tradycja góralska i chrześcijańska jest wręcz nieodłączna, co para zakochanych postanowiła zaakcentować. Wszystkie przygotowania zaczęły się od samego rana, natomiast ślub odbył się w samo południe – o godzinie 12. Ich wielką miłość prezentuje również wielki przepych, aż 30 dorożek zaprzęgniętych w piękne konie, odwiozło gości wraz z parą młodą po ceremonii zaślubin, prosto na niesamowite wesele. Zaczęło się bardzo huczne świętowanie. Goście bawili się przy muzyce weselnej z prawdziwą góralską kapelą! Było wiele lokalnych potraw, nie zabrakło oczywiście tradycyjnej cytrynówki. O północy odbył się tradycyjny cepiec z góralskimi przyśpiewkami – odpowiednik oczepin, jednakże samemu trzeba to zobaczyć, z powodu jego unikalności. Zabawa była prowadzona przez dwóch pytoców, którzy zadziwiali swoimi umiejętnościami wykonywania zabawnych przyśpiewek. Na następny dzień odbyły się rzecz jasna – obowiązkowe poprawiny.

Nie można nie wspomnieć o pięknych widokach plenerowych jakie nam towarzyszyły. Nie omieszkaliśmy ich umiejscowić w zmontowanym materiale, zapraszamy zatem do oglądania.

Zobacz także pozostałe filmy ślubne:
 • plenerowy ślub w bieszczadach
  Piękny ślub plenerowy w Bieszczadach – nad Soliną
 • plener ślubny prządki
  Plener ślubny na Prządkach
 • ślub plenerowy anieglsko-polski
  Ślub plenerowy Polsko-Angielski w Zawierciu
 • Ślub na Roztoczu
  Ślub na Roztoczu
 • Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
  Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
 • Ślub Amerykańsko-Polski w Krakowie
  Film ślubny Amerykańsko – Polski w Krakowie
 • ślub w sercu Rzeszowa
  Ślub w sercu Rzeszowa
 • Najpiękniejszy Góralski Film ślubny
  Najpiękniejsze Góralskie Wesele
 • Gosia & Neal SDE
  SDE – Gosia & Neal – Polish-Indian wedding – Same Day Edit
 • Wideofilmowanie Sylwia i Rohit okładka
  Sylwia i Rohit – Highlights
 • Film ślubny z końmi okładka
  Kinga i Łukasz – Highlights
 • wideofilmowanie ślub rustykalny
  Jola i Mateusz – highlights
 • Plener ślubny w Anglii Magda i Paweł okładka
  Magda i Paweł Highlights
 • Joleline dla mamy i córki - klip reklamowy
  Jolieline – klip reklamowy