fbpx
Fotografia ślubna - plener ślubny Jennifer i Marcel - I DO Studios
1615
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1615,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Plener ślubny – Jennifer & Marcel

Fotografia ślubna

Już od pierwszego zdjęcia widać, że bawili się z nami świetnie podczas sesji. To takie urocze 🙂 Za miejsce miłosnego spektaklu, który mieliśmy okazję fotografować, para młoda wybrała sad kwitnących wiśni? My też przyklasnęliśmy radośnie temu wyborowi pary, w końcu takie drzewa w stanie kwitnienia, są absolutnie świetną metaforą ich rozkwitającego związku! Taka fotografia ślubna będzie im przypominać o tych niezapomnianych chwilach, a zarazem zachęcać by celebrować w ten sposób swoje całe wspólne życie, by wzrastać w nim razem niczym kwiat, rok po roku.

Panna młoda ubrała zjawiskową suknie ślubną w lubiane, przez kochających naturę – kwieciste, koronkowe motywy. Dopasowywanie kwiatów do ubioru jest prawdziwie kobiece. Jennifer wplotła w swoje ciemne włosy czerwone kwiaty pełne bujnych i puszystych płatków, uzupełniających jej kobiecość. Jej paznokcie były przepięknie pomalowane na biało, a usta na czerwono. Na nadgarstku śliczna i delikatna bransoletka dopełniała całości. Pan młody, Marcel, natomiast ubrany był w elegancki garnitur z kamizelką i łososiowym krawatem. Na ręku miał czarny zegarek ze skórzanym paskiem i dużą tarczą. Taka stylizacja dla pana młodego okazała się bardzo trafiona. Do tego modna fryzura ze stylowym zarostem, wymarzony partner jak dla Jennifer.

Piękne zdjęcia ślubne w sadzie wiśniowym

Patrząc na zdjęcia wręcz można sobie wyobrazić, jak lekkim krokiem przemierzają alejki między drzewami wiśni. Uśmiechy nieschodzące z ich ust pamiętamy do dziś. Cały czas trzymali się za ręce, co rusz wpadając sobie w ramiona. Nie nastręczyło im to żadnych trudności, bo gdzieżby trudności szukać w miłości. W dodatku w obecności natury, można poczuć się zaiste swobodnie. Tak samo jak i w obecności naszej ekipy I DO Studios, dodajemy odwagi ku temu by na sesjach wyglądać w jak najbardziej pożądany – czyli w naturalny sposób. Przy nas nie będziecie się stresować, mamy do pracy po prostu ludzkie podejście, nic na siłę bo nie wyjdzie z tego nic dobrego. Najważniejsze są chęci, jeśli je macie to z nami na pewno plener ślubny zakończy się super efektem, jakiego oczekujecie. To świetny prezent dla partnera, czy partnerki, rodziny, czy też przyjaciół.

Warto zrobić coś przemyślanego, lecz także spontaniczne decyzje co do wyboru miejsc z nami wychodzą świetnie. Służymy również propozycją, często spontaniczne pomysły bywają nawet lepsze od tych planowanych. Fotografia ślubna, czy też wideofilmowanie ślubów to usługi, do których pieczołowitego wykonania potrzeba pasji i zapału – nieskromnie mówiąc, takowy posiadamy w nadmiarze 🙂 Zapraszamy serdecznie do oglądania radości, którą uwieczniamy.

Zobacz także pozostałe plenery i reportaże ślubne:

 • fotografia ślubna kraków
  Plener ślubny – Gosia & Neal
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Magda & Mariusz
 • sesja ślubna rzeszów
  Plener ślubny – Jennifer & Marcel
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Iza & Mateusz
 • Najpiękniejszy plener ślubny
  Leśna sesja plenerowa – Jola i Mateusz
 • plener ślubny Asi i Daniela
  Sesja plenerowa – Asia i Daniel
 • Plener ślubny w winnicy okładka
  Sesja plenerowa Kinga i Marcin
 • Fotografia ślubna okładka
  Kinga i Marcin – reportaż ślubny
 • Ślub Rzeszów Bristol okładka
  Sylwia i Rohit – reportaż ślubny
 • Fotografia ślubna Dominikanie Rzeszów okładka
  Oliwia i Mateusz – reportaż ślubny
 • plener slubny nad solina okładka
  Sesja plenerowa Gosia i Rafał