fbpx
Fotografia ślubna - Plener Gosia i Neal - I DO Studios
1685
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1685,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Fotografia ślubna – Plener Gosia & Neal

Przedstawiamy Państwu sesję zdjęciową cudownej pary młodej – Gosi i Neala. Ona – przepiękna Polka o jasnych, długich blond włosach i nieskazitelnej urodzie, on – mężczyzna pochodzący z Indii, tworzyli niesamowicie fotogeniczną parę, która zachwyca raz za razem.
Nasi państwo młodzi marzyli o tradycyjnym, spokojnym plenerze pośród pięknego ogrodu o atrybutach nasączonych odrobiną magii. Wybór padł na Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – najstarszy tego typu obiekt w Polsce! Jest to teren pełen rozmaitej roślinności, bardzo wiele tu gatunków, których nie w sposób spotkać nigdzie indziej. Idealnie nadał się na zaaranżowanie tej sesji fotograficznej.

 

Piękna sesja ślubna

Panna młoda ubrana w przepiękną białą suknię, wyposażoną w pasujące do otoczenia zdobienia. Zdobią ją bowiem kwieciste motywy, liczne szczegółowo wykonane listki. Biały długi welon niesamowicie przejrzysty. Proszę spojrzeć jak cudownie przebijają się przez niego promienie słoneczne. Pan młody ubrany był w wysokiej klasy, elegancki garnitur, z muszką która dodawała dostojności i tak już dostojnemu nawet bez niej panu młodemu. Para młoda przechadzająca się po ogrodzie wyglądała wprost urokliwie. Niepowtarzalny stan, w którym byli młodzi, dzięki fotografii ślubnej będzie zapamiętany na zawsze. Z prawdziwej pasji wypływają ujęcia, w których ukazani są w pełnej miłosnej krasie. To pewnie dzięki sile ich miłości wszystko się ułożyło, między innymi dopisała śliczna pogoda. Byliśmy zachwyceni współtworząc i obserwując tą piękną parę. Zachowywali się bardzo naturalnie, a to ważne w sesjach zdjęciowych, aby tak było.

Stawiamy na naturalność

W zwyczajnym pozowaniu nie odnajdziemy możliwości do uzyskania satysfakcjonującego efektu, jeszcze raz podkreślamy – najważniejsza jest naturalność, której to – nie można im zarzucić jej braku. Ważne również jest to, by podczas sesji czuć się swobodnie i zachowywać tak, jak się zachowujemy na co dzień. W pakiecie z naszymi usługami odnajdziecie łagodność, szczerą chęć pomocy, zrozumienia i akceptacji Waszych pragnień. To naprawdę wielkie szczęście, gdy możemy wspomóc piękne pary. Każda para jest inna, każda para różni się od innej i to jest właśnie w tym piękne i niesamowite. Kręci to nas bardzo i podchodzimy do naszych usług z czystą pasją. Tylko z pasji można opisać prawdziwie i nienagannie wizualnie dwie pisane sobie połówki. Tylko z pasją możemy iść dalej przed siebie i nieustannie się rozwijać. Z naszymi usługami dostajecie również o wiele więcej niż szczyptę emocji.

Zobacz także pozostałe plenery i reportaże ślubne:

 • fotografia ślubna kraków
  Plener ślubny – Gosia & Neal
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Magda & Mariusz
 • sesja ślubna rzeszów
  Plener ślubny – Jennifer & Marcel
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Iza & Mateusz
 • Najpiękniejszy plener ślubny
  Leśna sesja plenerowa – Jola i Mateusz
 • plener ślubny Asi i Daniela
  Sesja plenerowa – Asia i Daniel
 • Plener ślubny w winnicy okładka
  Sesja plenerowa Kinga i Marcin
 • Fotografia ślubna okładka
  Kinga i Marcin – reportaż ślubny
 • Ślub Rzeszów Bristol okładka
  Sylwia i Rohit – reportaż ślubny
 • Fotografia ślubna Dominikanie Rzeszów okładka
  Oliwia i Mateusz – reportaż ślubny
 • plener slubny nad solina okładka
  Sesja plenerowa Gosia i Rafał