fbpx
Fotografia ślubna - leśny plener Izy i Mateusza - I DO Studios
1583
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1583,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Plener ślubny – Iza & Mateusz

Fotografia ślubna - plener ślubny w lesie

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niesamowitego połączenia tej pary, z wyglądem plenerowej miejscówki. Dzikość tego miejsca, las rosnący w swej oryginalnej formie, nienaruszonej przez działalność człowieka. Czyste formy przyrody tworzące niepowtarzalny spektakl, masa soczystej zieleni układającej się w różnorodne kształty działające na wyobraźnię. W okół mnóstwo małych drzewek, jak i również tych bardzo bardzo wielkich, zarówno iglastych, jak i liściastych. W dodatku akcja odbyła się wiosną, w której to jak wiadomo cały las budził się do życia.

Panna młoda, Iza świetnie czuła się w swojej kreacji, jej ruchy były bardzo swobodne, dzięki czemu uchwyciliśmy wiele niesamowitych poz. Suknia była wręcz śnieżnobiała, z koronkową górą z niespotykanymi oryginalnymi wzorami ozdabiającymi i tak już piękną pannę młodą. Iza może się poszczycić naturalnymi bardzo długimi włosami. Ich ciemny głęboki kolor może przynosić na myśl kolor kory drzew w lesie, lecz są jeszcze bardziej od niej intensywne. Do tego dochodzi ich blask, pięknie lśnią a fryzura jest idealnie dobrana do radosnego charakteru sesji. Idealnie dobranym był również bukiet, który nosiła, złożony z czerwonych i białych róż, by podkreślić przywiązanie do kraju, w którym się oboje wychowali – naszej pięknej Polski.

Niepowtarzalna fotografia ślubna

W powietrzu unosiło się tak wiele miłości, że najlepszy obiektyw i fotograf nie byłby w stanie jej całej ująć, jednak postaraliśmy się o to, aby ujęte jej było jak najwięcej tylko się da. Naturalność zarówno Izy jak i Mateusza z pewnością ułatwiła nam to zadanie. To widać, że dobrali się fenomenalnie, życzymy wszystkim takich bliskich związków. Pan młody – Mateusz, dumny ze swej małżonki, w sprawny sposób przemierzał ze swą wybranką las, prowadząc ją przez jego najciekawsze miejsca. Zabawiał swoją żonę, przez co widać jaka była szczęśliwa i jak odwdzięczała się uszczęśliwianiem swego męża.

Pan młody ubrał świetnie dopasowany do swej sylwetki, ciemny garnitur, piękną białą koszulę i granatowy krawat w kropki. Wszystkie elementy wydają się dopasowane perfekcyjnie, ciężko by było coś zmienić, gdyż każdy element tworzy zgraną całość. Rękę ozdabia zegarek ze srebrnym metalowym paskiem, oraz dużą tarczą tego samego koloru.

Praca z naszymi klientami jest dla nas zawsze przyjemnością i zawsze kolejnym wyzwaniem, gdyż zawsze dajemy z siebie sto procent by efekt był zadowalający – tak aby zdjęcia (czy też filmy) spodobały się zarówno parze młodej (co najważniejsze!), jak i rodzinie, czy też przyjaciołom pary. Pragniemy by Wasze ulotne momenty zostały utrwalone i zostały z Wami i Waszymi bliskimi na zawsze.

Zobacz także pozostałe plenery i reportaże ślubne:

 • fotografia ślubna kraków
  Plener ślubny – Gosia & Neal
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Magda & Mariusz
 • sesja ślubna rzeszów
  Plener ślubny – Jennifer & Marcel
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Iza & Mateusz
 • Najpiękniejszy plener ślubny
  Leśna sesja plenerowa – Jola i Mateusz
 • plener ślubny Asi i Daniela
  Sesja plenerowa – Asia i Daniel
 • Plener ślubny w winnicy okładka
  Sesja plenerowa Kinga i Marcin
 • Fotografia ślubna okładka
  Kinga i Marcin – reportaż ślubny
 • Ślub Rzeszów Bristol okładka
  Sylwia i Rohit – reportaż ślubny
 • Fotografia ślubna Dominikanie Rzeszów okładka
  Oliwia i Mateusz – reportaż ślubny
 • plener slubny nad solina okładka
  Sesja plenerowa Gosia i Rafał