fbpx
Fotograf ślubny Rzeszów - Magda i Mariusz - I DO Studios
1654
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1654,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Fotograf ślubny - plener Prządki

Już po pierwszym zdjęciu można powiedzieć, że są zakochani w sobie bezgranicznie. Przeszywające spojrzenie Magdy musi z pewnością oszałamiać Mariusza. Nawet z perspektywy widza ich wzajemne połączone spojrzenie wygląda wprost hipnotyzująco i magnetycznie. Drobne niepowodzenia w organizacji pleneru, wynikłe przez to iż musieliśmy zmienić plany co do wybranej miejscówki, nie wpłynęły ani trochę negatywnie na parę młodą – nic dziwnego, ich miłość z pewnością jest wielka i w związku z tym, takie drobnostki nie wprowadzą ich w zły stan.

Początkowo chcieli wyrazić swą miłość poprzez udział w plenerowej sesji fotograficznej w ruinach zamku Kamieniec, lecz okazało się że był w naszym zaplanowanym terminie obstawiony rusztowaniami. Nie zraziło nas to ani trochę, a nawet nadało sporą dawkę emocji wspólnemu nastawieniu, skłoniło to nas wszystkich do spontanicznej decyzji co do zmiany miejsca. Wybór jednogłośnie padł na Prządki – jest to Rezerwat przyrody Prządki im. prof. Henryka Świdzińskiego. Charakteryzuje go to, że jest pełny niesamowitych, wielkich formacji skalnych, niespotykanych nigdzie indziej głazów, kamieni, a także specyficznych drzew i bogatej roślinności.

Przejdźmy może jednak do pary, gdyż to ona jest naszym bohaterem sesji fotograficznej, tło pozostanie tłem. Pani młoda Magda jest urodziwą blondynką ubraną w przecudowną suknie ślubną w klasycznym białym kolorze. Suknia jest na ramiączkach, bogata w koronkowe, roślinno-kwieciste motywy. Takie detale sprawiają, iż w połączeniu z miejscem, w którym mieliśmy okazję fotografować, całość komponuje się wprost idealnie. Mało tego! Praktycznie od razu odbiorcy wpada w oko okrycie głowy panny młodej. Czy można sobie wyobrazić coś bardziej kobiecego niż tak piękny wianek zrobiony z zielonych listków, kwiatów polnych i fioletowych róż? W dodatku urokliwe blond włosy panny młodej wprost się prosiły o taki kwiecisty dodatek. Efekt? Piorunujący. Magda posiadała również prześliczny bukiet, który był bardzo dobrze uzupełniającym kadry rekwizytem.

Licznych, spontanicznych uśmiechów było co niemiara, radość pary młodej udzieliła się ekipie, w której skład wchodził uzdolniony fotograf ślubny. Praca w takiej konfiguracji to czysta przyjemność, a foty wręcz robią się same, gdy taka miłość unosi się w powietrzu. Nasze zdjęcia ślubne powstają, ponieważ chcemy tworzyć coś, co zapadnie w Waszej pamięci, oraz chcemy opowiadać te niepowtarzalne historie, w końcu każda jest inna i warta opowiedzenia w jak najlepszy i w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Zobacz także pozostałe plenery i reportaże ślubne:

 • fotografia ślubna kraków
  Plener ślubny – Gosia & Neal
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Magda & Mariusz
 • sesja ślubna rzeszów
  Plener ślubny – Jennifer & Marcel
 • fotograf ślubny rzeszów
  Plener ślubny – Iza & Mateusz
 • Najpiękniejszy plener ślubny
  Leśna sesja plenerowa – Jola i Mateusz
 • plener ślubny Asi i Daniela
  Sesja plenerowa – Asia i Daniel
 • Plener ślubny w winnicy okładka
  Sesja plenerowa Kinga i Marcin
 • Fotografia ślubna okładka
  Kinga i Marcin – reportaż ślubny
 • Ślub Rzeszów Bristol okładka
  Sylwia i Rohit – reportaż ślubny
 • Fotografia ślubna Dominikanie Rzeszów okładka
  Oliwia i Mateusz – reportaż ślubny
 • plener slubny nad solina okładka
  Sesja plenerowa Gosia i Rafał