fbpx
Film ślubny Japońsko - Polski w Krakowie - I DO Studios
1801
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1801,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Film ślubny Japońsko-Polski w Krakowie

Film ślubny jedyny w swoim rodzaju

Panna młoda Aya pochodząca z kraju kwitnącej wiśni została połączona miłosnym węzłem z Adamem z Polski w malowniczym Krakowie. Gdy nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich dzień, para młoda wraz z gośćmi udała się do Kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła – jest on pierwszą budowlą barokową w mieście Kraków, zdecydowanie wpłynął na klimat, gdyż jego wygląd jest naprawdę oryginalny co możecie zobaczyć oglądając nasz film ślubny. Liczne zdobienia, motywy tworzone przez znanych malarzy i projektantów, czy też wzory i postacie przygotowane przez rzeźbiarzy. Można było poczuć duchowość tego miejsca, jego ogromny majestat dający wrażenie przebywania w szczególnym miejscu.

Ojciec prowadził z dumą swą córkę do ołtarza w tym szczególnym dniu, gdzie czekał rozanielony, pełen radości, przyszły mąż Adam. Blasku tej scenie dodawały szeroko uśmiechnięte dzieci z rodzimych stron Aya’i, które otwarcie wyrażały swą radość z wydarzenia, a jak wiadomo radość dziecięca to radość najszczersza. Gdy już stali razem przed kapłanem, złożyli wzajemną przysięgę miłości i wierności na całe życie – najważniejsze co można sobie wyobrazić. Oczywiście przypieczętowali ją magicznym pocałunkiem, który wręcz zwalał z nóg. Dowodem ich miłości jest również to, że było to ich drugie przyrzeczenie – wcześniej mieli okazje świętować w Japonii, gdzie odbył się ślub w tradycyjnym stylu. Świętowania nigdy dość.

Po odbyciu się ceremonii w Kościele Piotra i Pawła, para udała się śnieżnobiałą dorożką niczym z filmów Disneya – prowadzoną przez dwa śliczne konie do hotelu Sheraton w Krakowie, gdzie czekał na nich zespół muzyczny „Krakowiacy” i mnóstwo pysznego jedzenia z różnych stron świata. Wesele z prawdziwego zdarzenia, zespół zadbał o to by weselnicy byli skutecznie zachęceni do wspólnych tańców do białego rana. Skoczna muzyka przygrywała gościom, wpadając w ucho, a swym rytmem przyciągała do wyjścia na parkiet. Zwłaszcza Japońska część gości była zachwycona zabawą, dali się bowiem namówić do zabawy, czego nie żałowali – co można było stwierdzić po ich minach.

Kamerzysta na wesele z I Do Studios utrwalał chwile, które normalnie mogłyby być niewidoczne i zapomniane. O całokształt ślubu zadbała Pani Bożena ze Ślubnego Impresariatu, był przez nią sprawnie koordynowany. Cała załoga wpłynęła na to, że ślub był nad wyraz udany.

Zobacz także pozostałe filmy ślubne:
 • Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
  Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
 • Ślub Amerykańsko-Polski w Krakowie
  Film ślubny Amerykańsko – Polski w Krakowie
 • Gosia & Neal SDE
  SDE – Gosia & Neal – Polish-Indian wedding – Same Day Edit
 • Wideofilmowanie Sylwia i Rohit okładka
  Sylwia i Rohit – Highlights
 • Film ślubny z końmi okładka
  Kinga i Łukasz – Highlights
 • wideofilmowanie ślub rustykalny
  Jola i Mateusz – highlights
 • Plener ślubny w Anglii Magda i Paweł okładka
  Magda i Paweł Highlights
 • Joleline dla mamy i córki - klip reklamowy
  Jolieline – klip reklamowy
 • Podziękowania ślubne Aneta i Tomasz
  Aneta i Tomasz – Podziękowania