fbpx
Film ślubny Amerykańsko - Polski w Krakowie - I DO Studios
1798
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1798,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Film ślubny Amerykańsko - Polski w Krakowie

Niesamowity film ślubny

Chcielibyśmy Wam zaprezentować piękny film ślubny młodej pary – Pameli i Michaela. Ona jest Amerykanką, on – polskiego pochodzenia. Ich ślub był organizowany przez konsultantów ślubnych Ślubny Impresariat – Bożenę i Danusię – one wszystko koordynowały.

Para wybrała na swój ślub wyjątkowe miejsce – kościół Mariacki, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Krakowa i Polski. Jest to niesamowity, ogromny budynek zbudowany w stylu gotyckim. Posiada tytuł bazyliki mniejszej. Jego wnętrze sprawia wspaniałe wrażenie, wprost nie można wymarzyć sobie piękniejszego miejsca, na tę najpiękniejszą w życiu ceremonię jaką jest ślub. Gwieździste sklepienie, cudowne witraże oraz zdobiąca ściany polichromia powoduje, że wnętrze kościoła zapiera dech w piersiach. Nic dziwnego w końcu zostały one wykonane przez wybitnych malarzy m.in. Jana Matejkę, Józefa Mehoffera i Stanisława Wyspiańskiego.

W tymże niesamowitym miejscu, dnia 21.10.2017 Pamela i Michael poprzysięgli sobie miłość i wierność. Od tego momentu stali się prawdziwą jednością. Ceremonii tej towarzyszyły liczne, wzruszające przemowy od rodziny i przyjaciół.

Następnie nasza para udała się do Hotelu Pod Różą, gdzie odbyć się miało przyjęcie weselne. Ale – czyż można sobie wyobrazić coś bardziej romantycznego? Para zaraz po wyjściu z kościoła wsiadła do dorożki, by udać się na miejsce przyjęcia. Musieli czuć się jak księżniczka i książę z bajki!
Wesele naszych państwa młodych odbyło się w równie znamienitym miejscu co ślub, mianowicie w Hotelu Pod Różą, który to jest najstarszym hotelem w Krakowie! Mieści się on w dawnym, renesansowym pałacu Prospera Provany, dworzanina królowej Bony. Jest to niesamowicie luksusowe miejsce, wybierane już od XVII wieku przez najznamienitsze osobistości. Dzięki jego położeniu, z hotelowych okien obserwować można panoramę wież kościelnych Starego Miasta.

Nasi państwo młodzi, wybrali stosunkowo niewielkie grono najbliższych do świętowania tego wspaniałego dnia. Jednakże kochamy klimat niewielkich wesel w dobrze dobranym towarzystwie, gdzie wszyscy wspaniale się bawią. Było pełno wzruszeń i romantycznych uniesień, mnóstwo tańców, jedzenia i świetnej zabawy, którą goście będą wspominać wraz z parą młodą. Nasze usługi są czymś więcej niż zwykłą transakcją, służymy dobrymi radami, w cenie zawarte są również emocje, dbanie o estetykę, fotografia i film ślubny w połączeniu z tymi atrybutami będą stanowić pamiątkę na całe życie. Teraz już wiemy – ślub Pameli i Michaela zabłyszczy w świetle naszych wspomnień jeszcze nieraz, przywołując ciepło w sercu, które czuliśmy, gdy mogliśmy dołożyć coś od siebie do pięknej całości tej ceremonii.

Zobacz także pozostałe filmy ślubne:
 • Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
  Ślub Japońsko-Polski w Krakowie
 • Ślub Amerykańsko-Polski w Krakowie
  Film ślubny Amerykańsko – Polski w Krakowie
 • Gosia & Neal SDE
  SDE – Gosia & Neal – Polish-Indian wedding – Same Day Edit
 • Wideofilmowanie Sylwia i Rohit okładka
  Sylwia i Rohit – Highlights
 • Film ślubny z końmi okładka
  Kinga i Łukasz – Highlights
 • wideofilmowanie ślub rustykalny
  Jola i Mateusz – highlights
 • Plener ślubny w Anglii Magda i Paweł okładka
  Magda i Paweł Highlights
 • Joleline dla mamy i córki - klip reklamowy
  Jolieline – klip reklamowy
 • Podziękowania ślubne Aneta i Tomasz
  Aneta i Tomasz – Podziękowania