fbpx
Filmowanie wesel i ślubu z drona - I DO STUDIOS
955
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-955,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Filmowanie wesel z drona

Nowoczesne filmowanie wesel wymaga zabiegów i technik, które zachwycą późniejszego widza. Jedną z nich jest filmowanie wesel z drona, które daje wspaniałą perspektywę i doskonale uzupełnia tradycyjne zdjęcia ślubne. Film nagrany z użyciem drona jest bardziej dynamiczny i dużo ciekawszy od tych kręconych wyłącznie z bliska.

W I DO Studios oferujemy filmowanie z dronów typu Quadrocopter, Hexacopter i Octocopter, co daje doskonały efekt i najlepszej jakości zdjęcia. To wszystko, w połączeniu z ciekawym scenariuszem na film, piękną oprawą i wzruszeniami pary młodej pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu.

Wykorzystanie drona pozwala na uzyskanie wyjątkowej perspektywy

Zdjęcia z lotu ptaka znamy głównie z filmów. Dawniej wymagały one bardzo kosztownych technik i poza wielkimi produkcjami filmowymi nikt ich nie stosował. Czasy się zmieniły i taka technika zagościła również w filmowaniu ślubnym. W I DO Studios specjalizujemy się również w tak nowoczesnych technikach, co pozwala na uzyskanie wyjątkowych ujęć.

Wszystkie pomysły na realizację filmu ze ślubu i wesela uważnie konsultujemy z klientami, aby spełniały ich oczekiwania i zachwycały przez długie lata. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, jak i chętnie proponujemy własne rozwiązania na podstawie wieloletniego doświadczenia w filmowaniu.

Koszt wynajęcia drona na ślub

Nasze filmy to efekt nie tylko odpowiedniego doboru techniki, ale przede wszystkim doskonałego pomysłu na kolejne realizacje. W zależności od wyboru techniki i pomysłu zmieniają się również koszty takiej realizacji. Wiele zależy również od długości filmowania z drona, jakiej wymaga dany pomysł.

Wychodzimy z założenia, że na każdym etapie naszej współpracy z klientami konieczne jest jak najlepsze porozumienie i ich wiedza co do kolejnych kroków realizacji. Wszystkie koszty filmowania z drona, jak i całości filmu ustalamy z Parą Młodą, przedstawiając precyzyjny kosztorys.

Zdjęcia z powietrza są doskonałym uzupełnieniem ślubnej fotografii

Najpiękniejszą pamiątką dla Pary Młodej są ślubne fotografie. Ta tradycyjna metoda utrwalania pięknych chwil nie starzeje się i wciąż jest podstawową realizacją podczas ślubów i wesel. Zmianie ulega jedynie technika i nowoczesność aranżacji, nic jednak tak pięknie nie utrwala tego wyjątkowego dnia, jak zdjęcia.

Mimo że specjalizujemy się w tworzeniu klasycznych filmów ślubnych, oferujemy również dodatkowe techniki tworzenia filmów, np. filmowanie wesel dronem. Ta technika to nowoczesność i doskonały efekt, ponieważ pozwala na zrealizowanie niepowtarzalnych, pamiątkowych filmów z dużym rozmachem.

Warto użyć drona podczas wykonywania ślubnej sesji plenerowej

Pary Młode coraz częściej decydują się na zrealizowanie atrakcyjnej sesji plenerowej. W zależności od pomysłu samych Młodych, a także naszych możliwości, sesje plenerowe tworzone są w określonej atmosferze i według scenariusza, który wspólnie z klientami ustalamy. Efektem jest zabawna oraz piękna sesja plenerowa.

Jednym z pomysłów na jej uatrakcyjnienie, lepszą perspektywę i zdecydowanie większy rozmach jest użycie drona do filmowania Pary Młodej podczas sesji plenerowej. Pozwala to na pokazanie nie tylko bohaterów, ale również ważnych dla nich miejsc, a także dodanie sesji dynamiczności i lepszego efektu.

Rodzaje dronów wykorzystywanych do robienia zdjęć

Technika wykorzystywana w celach filmowania ślubów i wesel pozwala na bardzo wiele i stale się rozwija. Podobnie w przypadku dronów – ich możliwości, kontrola nad urządzeniem i efekt jaki dają stają się z dnia na dzień coraz bardziej zaawansowane, na czym zyskują przede wszystkim Pary Młode.

Podczas naszej pracy przy filmowaniu wesel wykorzystujemy nowoczesne drony typu Quadrocopter, Hexacopter i Octocopter, pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości obrazu, dynamiki i tym samym doskonałego efektu podczas filmowania z powietrza. To gwarantuje efekt, który zachwyci nie tylko Parę Młodą, ale również jej gości.

Swoje usługi świadczymy głównie w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie oraz okolicach

Zapraszamy do I DO Studios! Wspólnie omówimy Państwa oczekiwania i pomysły na najpiękniejszy film ślubny, sesje plenerowe oraz dostępne techniki. Swoje usługi świadczymy głównie w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i okolicach, jednak jesteśmy także gotowi dojechać do dalszych miejsc na terenie Polski.