Filmowanie wesel i ślubu z drona - I DO STUDIOS
955
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-955,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Filmowanie wesel z drona

Wesele to niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Planując ten jakże ważny dzień, wiele z przyszłych nowożeńców szuka sposobu na to, by w niebanalny sposób zatrzymać towarzyszące im emocje miłości i szczęścia. Ogromną popularnością wśród przyszłych Par Młodych cieszy się ostatnio uwiecznianie wesela z drona. Drony to niewielkie urządzenia, które pozwalają w zupełnie inny sposób spojrzeć na wydarzenia w dniu wesela i uchwycić je w niedostępny dotąd sposób, czyli z powietrza. Gwarantujemy, że zarówno zdjęcia ślubne z drona, jak i sfilmowane z jego pomocą wesele, będą idealną pamiątką, do której będziecie z przyjemnością wracać wiele razy. Jest to także niebanalne i nieszablonowe rozwiązanie, które również z powodzeniem wykorzystujemy w czasie sesji plenerowych.

Wyjątkowe ujęcie Waszego ślubu z powietrza

Filmy i zdjęcia ślubne z drona to propozycja dla wszystkich osób, ceniących nietuzinkowe formy wspomnień, zupełnie inne od statycznych zdjęć i długich filmów. Uwiecznione z lotu ptaka życzenia ślubne, przejazd z kościoła do restauracji czy powitanie nowożeńców przez gości, zaskakują i zapadają w pamięci każdego na długi czas. Fotografowanie i filmowanie wesel dronem to prawdziwy hit weselnej mody. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, oferujemy im niepowtarzalne ujęcia z powietrza, które zachwycają dynamiką i płynnością ruchów. Każdy z reportaży dostosowujemy jednocześnie indywidualnych życzeń, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom par.

Wysoka jakość filmów i zdjęć z drona

By zapewnić jak najwyższą jakość zdjęć ślubnych i usługi filmowania wesel dronem, korzystamy z zaawansowanego sprzętu fotograficznego i nowoczesnych kamer, nagrywających filmy o wysokiej rozdzielczości i czystości obrazu. Z ich pomocą tworzymy nowoczesne reportaże, zachwycające dynamiką ujęć i płynnością ruchów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, by cieszyć się niepowtarzalną pamiątką z dnia ślubu.

Znajdziesz nas w mieście Kraków, Rzeszów i Lublin