Sesja plenerowa - I DO STUDIOS
947
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-947,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Piękna sesja plenerowa

Zdjęcia ślubne plenerowe to doskonałe uzupełnienie reportażu wykonanego zarówno podczas ceremonii zaślubin, jak i uroczystości weselnej. Zatrzymane kadry z powodzeniem oddają uczucia łączące zakochanych i towarzyszące im emocje. Z myślą o wszystkich parach, które chcą zachować na długo wyjątkowy charakter najważniejszych chwil w życiu, wykonujemy profesjonalne plenery ślubne. Piękne sesje plenerowe dają nam możliwość uchwycenia intymnego klimatu pomiędzy parą zakochanych, do którego z przyjemnością będą oni wracać przez następne, wspólnie spędzone lata. Dla jak najlepszego efektu plenerowych reportaży ślubnych, zapewniamy Wam nieskrępowaną atmosferę towarzyszącą sesjom.

Wykonamy plener ślubny w dowolnym miejscu

Romantyczne i klimatyczne zdjęcie ślubne w plenerze wykonujemy zarówno w dniu wesela, jak i innym dowolnym, dogodnym dla Was terminie, kiedy bez stresu i pośpiechu znów będziecie mogli poczuć magię ważnych dla Was obojga chwil. By sprostać Waszym potrzebom i oczekiwaniom, wspólnie omówimy scenariusz pleneru ślubnego i wybierzemy jego miejsce. W czasie sesji sugerujemy różne rozwiązania i scenariusze, jesteśmy także otwarci na spontaniczność i pomysły Młodej Pary. Wszystko po to, abyście otrzymali to czego oczekujecie, co oddawać będzie Wasz charakter, upodobania i sympatie. W zależności od indywidualnych oczekiwań i charakteru nowożeńców, dopasowujemy miejsce i styl sesji plenerowej. Pozwala nam to kreować w pełni unikatową atmosferę, która znajduje odzwierciedlenie w niebanalnych fotografiach wykonywanych w centrach miast, na łonie natury i w innych okolicznościach. Sesje plenerowe wykonujemy także w dowolnym kraju, wszystko zależy od Was samych!

Zdjęcia ślubne w plenerze – wiemy jak to robić

Zdjęcia ślubne w plenerze wymagają umiejętnego dostosowania się do zastanych warunków – pogodowych i oświetleniowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tworzeniu reportaży ślubnych, w I Do Studios realizujemy sesje plenerowe cechujące się nie tylko nietuzinkową formą, ale przede wszystkim najwyższą jakością i starannością. Niech o wyjątkowości naszej pracy mówią nasze zdjęcia i pozytywne referencje.

Reportaż ślubny Sylwia i Rohit sesja zdjęciowa
Sesja plenerowa Gosia i Rafał

Znajdziesz nas w mieście Kraków, Rzeszów i Lublin