O nas - I DO STUDIOS
234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-234,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
fotografia ślubna kraków

I Do Studios Sztuka uchwycenia momentu

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których fotografia ślubna oraz filmowanie ślubów stały się sposobem na życie. W tym najważniejszym dla Was dniu, chcemy być osobami, które uwiecznią szczęście, radość i emocje, które będą Wam towarzyszyły. Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio ze zdjęciami i filmami ślubnymi, gdzie zobaczycie próbkę naszych materiałów. Mieszkamy w Rzeszowie, ale chętnie dojedziemy w najdalszy zakątek Polski, aby uwiecznić Wasz Dzień!

Bartek wideofilmowanie kraków
Bartek

Właściciel firmy, twórca filmów, montażysta, color grading.

To on od odpowiada na Wasze e-maile oraz prowadzi z Wami rozmowy telefoniczne i ustala wszystkie szczegóły.

Paulina fotografia ślubna kraków
Paulina

Fotograf, grafik.

Dobra duszyczka naszego zespołu. To ona przygotowuje dla Was projekty albumów ślubnych.

Piotrek film ślubny rzeszów
Piotrek

Właściciel MotionPixel, operator kamery, to on odpowiada za montaż i dobór podkładów muzycznych Waszych filmów.

Ciągły rozwój i Wasza satysfakcja to dwie kwestie, które są dewizą naszej pracy jako fotografa ślubnego. Z każdym sezonem staramy się poszerzać naszą ofertę fotografia ślubna, tak aby odpowiadać na Wasze potrzeby. W sezonie 2015-2016 mamy dla Was coś naprawdę świeżego, nowoczesnego i unikatowego :).

Rozmawiając z naszymi klientami słyszymy często jak dużym przedsięwzięciem jest organizacja ślubu i informowanie gości o wszelkich zmianach czy też tłumaczenie wszystkim łącznie z obsługą wesela jak dojechać do wspaniałej sali weselnej, którą właśnie znaleźliście. Wiemy też jak bardzo zależy Wam aby Wasze fotografie ślubne były jak najszybciej dostępne dla Was i Waszych gości. Cieszenie się zdjęciami, które są pretekstem do wspólnych spotkań, opowieści i wspominania jak świetnie się bawiliście w gronie Waszej rodziny i najbliższych przyjaciół, to chwile nie do przecenienia.

Chcąc wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom po długich negocjacjach z serwisem naszalbumslubny.pl, który jest polecany przez  m.in. portal ślubny Bridelle.pl, chcemy zaoferować Wam w cenie naszej usługi nowoczesne narzędzie internetowe. Ułatwi ono organizację Waszego ślubu i pozwoli na łatwe i szybkie podzielenie się cudownymi chwilami z wesela i sesji plenerowej.