fbpx
Fotografia i zdjęcia ślubne, weselne - I DO STUDIOS
611
page-template-default,page,page-id-611,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Artystyczna fotografia ślubna

IDO Studios to firma z siedzibą w Rzeszowie, która specjalizuje się w uwiecznianiu najważniejszych momentów w życiu każdej pary. W szerokiej ofercie usług naszego studia znajduje się między innymi profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujemy zarówno sesje ślubne, jak i reportaże ślubne, które są sposobem na uwiecznienie wszystkich ważnych chwil podczas zaślubin oraz późniejszego przyjęcia weselnego.

Nasza oferta zdjęć ślubnych zawsze dopasowywana jest do potrzeb konkretnej pary. Wykonujemy zdjęcia ślubne w kościele, sesje plenerowe, zdjęcia na sali weselnej – słowem, wszystko to, czego potrzebujesz by zachować najpiękniejsze momenty. Nasi doświadczeni fotografowie dbają o to, by każdy kadr, który trafi do twoich rąk, wywołał miłe wspomnienia.

Fotografia ślubna - Portfolio

Fotograf ślubny jest obecnie niemal na każdym ślubie i weselu

Czasy, w których podczas wesela każdy członek rodziny wykonywał zdjęcia na własną rękę, dawno już minęły. Na szczęście! Jakość tych zdjęć pozostawiała wiele do życzenia, a i utrwalone w kadrach momenty nie zawsze były tymi najważniejszymi w czasie uroczystości i przyjęcia. Obecnie coraz więcej przyszłych małżonków stawia na profesjonalizm. Dzięki temu mogą cieszyć się zdjęciami, do których chętnie wraca się po latach.

W dzisiejszych czasach przygotowania do ślubu i wesela zaczyna się właśnie od znalezienia fotografa, który będzie towarzyszył Młodej Parze w najważniejszych w życiu chwilach. Poszukując dobrego fotografa sprawdź koniecznie naszą ofertę – IDO Studios to artystyczna fotografia ślubna, która idzie z duchem czasu. Możesz więc mieć pewność, że zdjęcia, które wykonamy, spełnią twoje oczekiwania.

Dobry fotograf ślubny potrafi zapisać emocje na zdjęciach

Co liczy się na zdjęciach ślubnych? Piękne dekoracje, suknia Panny Młodej, suto zastawione stoły? Oczywiście, wszystkie te elementy tworzą klimat. Niemniej jednak najważniejszym elementem, który trzeba uwiecznić na zdjęciach ślubnych, są emocje. Właśnie dlatego w trakcie naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na ich utrwaleniu. Co więcej, wiemy jak to zrobić.

Podczas ceremonii zaślubin oraz późniejszego przyjęcia towarzyszymy zarówno Parze Młodej, jak i zaproszonej rodzinie i przyjaciołom. Działamy dyskretnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w waszym ślubnym albumie nie pojawią się sztuczne, pozowane zdjęcia. Utrwalamy naturalne, prawdziwe emocje – radość, miłość, uśmiech i łzy wzruszenia.

Jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi fotografami ślubnymi

IDO Studios to zespół, który kocha fotografię i zajmuje się nią z prawdziwą przyjemnością. Dzięki temu zarówno zdjęcia z uroczystości, jak i zaplanowane sesje ślubne, są maksymalnie dopracowane. Członkowie naszego zespołu to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet wyzwaniem.

Wykonując zdjęcia ślubne dbamy o to, by pozostać niezauważonymi, a jednocześnie być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Korzystamy z nowoczesnych aparatów o doskonałych parametrach, dzięki czemu nasze zdjęcia wyróżniają się wysoką rozdzielczością oraz doskonałymi kolorami. Co więcej, nasze doświadczenie pozwala nam na dokonanie profesjonalnej, naturalnie wyglądającej obróbki.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas zdjęciami ślubnymi

To zupełnie zrozumiałe, że każda para, która poszukuje fotografa ślubnego, chce by zdjęcia były klimatyczne, niepowtarzalne oraz uwieczniały to, co najlepsze. Dlatego też, udostępniamy wykonane przez nas fotografie, które pozwolą ci poznać nasze umiejętności oraz styl wykonywanych zdjęć. Nasza artystyczna fotografia ślubna potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Jak możesz zobaczyć, wykonywane przez nas zdjęcia ślubne różnią się między sobą. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zawsze staramy się poznać Parę Młodą, jej upodobania i potrzeby. Dzięki temu wiemy kiedy postawić na klasyczne ujęcia, a kiedy możemy działać spontanicznie oraz pozwolić sobie na kreatywne, nieco zaskakujące ujęcia. Słowem, potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań.

Zajmujemy się także filmowaniem ślubów oraz wesel

Zdjęcia to nie wszystko, co możemy zaoferować Młodej Parze. Nasze studio zajmuje się bowiem również wideofilmowaniem uroczystości ślubnej oraz wesela. Nasi doświadczeni kamerzyści są w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, tworząc ciekawy i niebanalny film, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością nawet po wielu latach.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne kamery, drony oraz inne urządzenia, dzięki czemu nasze filmy nie są nudne i jednakowe. Co więcej, zajmując się montażem nie tylko wybieramy najciekawsze ujęcia (co pozwala uniknąć dłużyzn), ale też wykorzystujemy ciekawe efekty. Jeśli więc zależy ci na przyjemności z oglądania filmu z wesela – zdaj się na nas.

Działamy głównie w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie oraz okolicach

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia ślubne wykonujemy na terenie Rzeszowa, Krakowa i Lublina. Chętnie dojedziemy także do okolicznych miejscowości. Jeśli więc planujesz ślub w rejonie obsługiwanym przez nasze studio – skontaktuj się z nami. Wspólnie zaplanujemy działania tak, byś wraz ze swoją drugą połówką mógł cieszyć się wspaniałą, wyjątkową pamiątką.