fbpx
Wideofilmowanie, kamerzysta na wesele film ślubny - I DO STUDIOS
606
page-template-default,page,page-id-606,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Wideofilmowanie ślubów oraz wesel

I DO Studios to firma, która towarzyszy wam w najważniejszym dniu w życiu – podczas ślubu i wesela. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę usług, które służą utrwaleniu tych niezwykłych chwil oraz towarzyszących im emocji. Wśród nich znajduje się profesjonalne filmowanie ślubów i wesel przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, zapewniającego doskonałą jakość obrazu.

Nasza firma, mieszcząca się w Rzeszowie, to doświadczeni profesjonaliści i prawdziwi pasjonaci. Wideofilmowanie wesel sprawia nam realną przyjemność, dzięki czemu tworzymy filmy pełne emocji. Wykorzystując ujęcia z różnego typu kamer oraz najnowsze techniki montażu, tworzymy film, który nawet po latach ogląda się z zachwytem.

Film ślubny - Portfolio

Film ślubny jest doskonałą pamiątką na wiele lat

Chyba każdy z nas choć raz w życiu oglądał film z wesela, który trudno nazwać było udanym – sztuczne pozy, dłużyzny, karykaturalne przejścia. Takie błędy w filmowaniu wesel sprawiają, że małżeństwa rzadko kiedy wracają do swojego najważniejszego dnia. My dbamy o to, by nie musiało tak być. Nasze filmy ślubne to doskonała pamiątka na wiele lat, która zawsze wywołuje uśmiech na twarzy.

Składa się na to wiele czynników. Wśród nich możemy wymienić doświadczenie, wiedzę, wyczucie oraz stałe ulepszanie naszej oferty. W swoich filmach korzystamy z różnorodnego sprzętu, wzbogacamy nagranie dopasowana ścieżką dźwiękową oraz dbamy o niebanalny montaż. Dzięki temu nawet po latach możecie wrócić do magicznych chwil i przeżyć towarzyszące im emocje na nowo.

Jesteśmy doświadczonymi i profesjonalnymi kamerzystami ślubnymi

Zamawiając kamerzystę na wesele każda para chce, by towarzyszył im profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Wybierając IDO Studios możecie mieć pewność, że właśnie tacy operatorzy kamer będą towarzyszyć wam w trakcie tego wyjątkowego dnia. Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również spore doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić twoje oczekiwania.

Nasze studio to profesjonaliści, którzy wiedzą jak uwieczniać to co ważne, jednocześnie pozostając niewidocznymi na samym przyjęciu. Dzięki temu stworzone przez nas ujęcia są naturalne i doskonale dokumentują wszystkie radosne wydarzenia podczas ceremonii zaślubin i wesela. Filmując wesela korzystamy z nowoczesnych kamer znanych producentów, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Potrafimy uchwycić wyjątkowość tego szczególnego dnia

Ślub to dla wielu par jeden z najważniejszych dni w życiu, który już na zawsze zostanie w pamięci. Z czasem wspomnienia zacierają się jednak i stają coraz bledsze. Staramy się temu przeciwdziałać dbając o to, by nasze filmy potrafiły przywołać wszystkie pozytywne emocje wywołane tym niezwykłym, pełnym miłości wydarzeniem. Nasze doświadczenie sprawia, że udaje nam się to za każdym razem.

Realizacje IDO Studios to coś więcej, niż zapis wydarzeń. Dbamy o to, by nasze ujęcia uchwyciły wyjątkowość tego szczególnego dnia. Skupiamy się na przedstawieniu emocji: miłości, radości, szczęścia i wzruszenia. Nasi kamerzyści są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i wartego uwiecznienia. Skupiamy się nie tylko na Młodej Parze, ale również rodzinie i przyjaciołach, tworząc pełną relację wydarzenia. Unikamy jednocześnie ujęć, na których ktokolwiek wyszedł niekorzystnie.

Oferujemy także filmowanie za pomocą drona

Każda Młoda Para marzy o tym, by film z ich ślubu i wesela był wyjątkowy i niepowtarzalny. Sekretem stworzenia takiego filmu jest nie tylko doświadczenie operatora kamery, ale również wykorzystywanie nowoczesnych technologii. W IDO Studios doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dbamy o to, by posiadać i wykorzystywać nowoczesne urządzenia, takie jak drony.

Filmowanie za pomocą drona to doskonałe rozwiązanie, pozwalające uchwycić piękno okolicy, w której odbywa się przyjęcie ślubne – kościoła lub domu weselnego. Co więcej, to również sprawdzona metoda na to, by nakręcić ujęcia, na których znajdą się wszyscy goście weselni. Nagrania z lotu ptaka są doskonałym urozmaiceniem filmów i sprawiają, że nasze realizacje ogląda się z zapartym tchem.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas filmami ślubnymi

W historii działalności naszego studia zdarzyło nam się zajmować wideofilmowaniem wielu wesel oraz uroczystości ślubnych. Za każdym razem dbaliśmy o to, by uchwycić wszystko to co ważne i stworzyć piękną pamiątkę. Niektóre z par, których wesela filmowaliśmy, zgodziły się na udostępnienie stworzonych przez nas materiałów filmowych. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Jak widać, jakość naszych materiałów stoi na najwyższym poziomie. Dbamy o kompozycję, jakość obrazu, niecodzienne ujęcia. Co więcej, w swoich realizacjach staramy się podkreślić wyjątkowość każdej uroczystości ślubnej oraz wychwycić najpiękniejsze i najbardziej charakterystyczne momenty danego wydarzenia. Dzięki temu nasze filmy weselne to wspaniała pamiątka, do której zawsze wraca się z przyjemnością.

Działamy głównie w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie oraz okolicach

Jesteśmy firmą z Rzeszowa, niemniej jednak nie ograniczamy swojej działalności jedynie do tego miasta. Nasza kamera dociera również na uroczystości, które odbywają się w Krakowie, Lublinie oraz okolicach. Jeśli więc wasz najważniejszy dzień będzie odbywał się w jednej z wymienionych lokalizacji – chętnie pomożemy uwiecznić jego przebieg.